After taking Kaelynn to school, I needed to stock up some immediate groceries, namely, edible stuff that can be used to encourage some kids to eat their breakfast.
![]() |
| Am I seeing this right? It costs more not to have sugar? With sugar, its RM3.99 while without, its RM4.69. WTF? |
![]() |
| Bought some of this bread because well, it tastes great but the girls hated it. I am going to let them try again tomorrow. |


No comments:
Post a Comment